Ślub w Ogrodzie Hotelu

Hotel Nowodworski w legnicy organizuje śluby w plenerze króre mają miejsce w ogrodzie hotelu

Ślub w plenerze – spełnienie marzeń zakochanych

Młode pary prześcigają się w pomysłach na jedyną w swoim rodzaju ceremonię zaślubin i przyjęcia weselnego. Coraz popularniejsze są śluby na świeżym powietrzu. Zmieniający się klimat w Polsce sprzyja organizacji takich uroczystości. Piękne, słoneczne, wiosenne miesiące, długie upalne lato, czy olśniewająca tysiącem barw złota polska jesień –pozwalają na organizację ślubu w plenerze z minimalnym ryzykiem popsucia się pogody. Duży ogród naszego hotelu, który został pięknie zaaranżowany i przyozdobiony wieloma kwiatami stworzy bajkową scenerię do tego wydarzenia.  Ślub w plenerze to z pewnością niemałe wyzwanie organizacyjne. Podejmujemy się go dla Państwa. Efektem naszych starań jest niezapomniana, romantyczna ceremonia, którą wspominać będą goście. Taką formę uroczystości znajdziesz w naszej ofercie.

 

Ślub w plenerze – formalności nie są takie trudne

Jesteś zdecydowany? Świetnie! Zmiany w prawie umożliwiają obecnie branie ślubu w najróżniejszych miejscach – włącznie z własnym domem. Jeśli zatem marzysz o ceremonii zaślubin w pięknym ogrodzie, nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy, że zgłosisz się do Urzędu Stanu Cywilnego w Twoim mieście. Powinieneś porozmawiać z jego kierownikiem, uzupełnić odpowiedni wniosek oraz zapłacić opłatę za ceremonię. W czasie rozmowy koniecznie ustal miejsce w którym ma się odbyć uroczystość.

Jeśli zależy Ci na uroczystości ślubu kościelnego, niestety na chwilę obecną nie jest to możliwe – zasady zabraniają udzielania ślubu poza budynkiem kościoła. Wesele urządzisz  zaś w naszej Restauracji z możliwością korzystania z ogródu.

 

Doskonały duet – Ślub w ogrodzie, wesele w sali

Marzysz o tym, by przyjęcie weselne odbyło się na świeżym powietrzu ale chcesz mieć pewność że pogoda niczego nie popsuje tego wyjątkowego dnia? Rewelacyjnie trafiłeś! Jeżeli miałbyś organizować je na własną rękę, musiałbyś przygotować się na dodatkowe wydatki – wynajem namiotu, podłogi, odpowiedniego nagłośnienia, czasami także krzeseł i stołów. Do tego dojdą drobiazgi – oświetlenie parkietu, wiszące ozdoby, obicia na krzesła. Mamy dla Ciebie dobrą informację – sala naszej restauracji niemalże co weekend pełni funkcję sali weselnej dla wielu par z Legnicy i okolic a nasz zespół koordynujący organizację ślubów i wesel zadba o wszystkie detale. Więcej o ofercie weselnej możesz przeczytać w zakładce wesele.

Ślub w ogrodzie – ważne są detale!

Pamiętamy o trzech ważnych elementach, o które należy zadbać w czasie uroczystości w plenerze:

  1. Krzesła – dbamy aby para młoda i świadkowie mieli zapewnione komfortowe warunki podczas ślubu w ogrodzie. Zadbaliśmy zatem o wygodne, eleganckie krzesła. Ich delikatny wygląd doskonale komponuje się z otaczającą nas naturą – zielenią trawy, drzew oraz kolorowymi kwiatami, a co równie ważne, świetnie wyglądają na zdjęciach.
  2. Zadaszenie dla pary młodej oraz urzędnika – to właśnie para młoda jest najważniejsza w tym dniu i aby uchronić ją przed słońcem podczas najważniejszego momentu, przygotowaliśmy dla Państwa specjalne zadaszenie. Ten baldachim jest również przyozdobiony kwiatami i jasnymi pięknymi tkaniami.
  3. Dekoracje – Umożliwiamy aranżację miejsca, w którym urzędnik udzieli Wam ślubu w plenerze. Ale jeśli chcesz, możesz dodatkowo przyozdobić mały biały namiot. Pamiętaj – ogranicza Cię tylko własna fantazja. Piękne girlandy z kwiatami, klimatyczne oświetlenie z cotton balls będą doskonałym wyborem na ślub w plenerze.

Dostęp do ogrodu to dodatkowe atrakcje podczas wesela

Wielkim plusem wesela w naszym hotelu jest to, że goście weselni mają dostęp do wielu udogodnień i atrakcji zorganizowanych w ogrodzie. Są to m.in. riksza z lodami, która jest szczególnie atrakcyjna w najcieplejsze miesiące. Jest również możliwość wzbogacenia karty dań weselnych o dania z grilla, przyrządzane w ogrodzie na profesjonalnym hotelowym ruszcie. Dzięki zaangażowaniu naszego szefa kuchni oraz obsługi naszej restauracji, oferujemy tzw. stół wiejski z domowymi wyrobami dla koneserów.  Uroczystość można urozmaicić atrakcjami w – np. pokazem fajerwerków, fire-show lub innymi pokazami które wymagają prezentacji na wolnym powietrzu, do czego doskonale nadaje się nasz ogród.

Niezależnie od tego którą z powyższych propozycji wybierzesz – nie zapomnij o dzieciach! Zadbaj o to, by im się nie nudziło – pomożemy w organizacji  dodatkowych atrakcji, np. animatora gier i zabaw, zestawy do baniek mydlanych, albo kolorową kredę do rysowania. Ogród jest wyposażony również w plac zabaw dla dzieci z drewnianym domkiem, gdzie dzieci będą mogły bezpiecznie się bawić. To jednak nie koniec atrakcji dla najmłodszych. W najbliższym sezonie zamierzamy rozwinąć ofertę o dmuchany zamek.

Pamiętaj, że zespół specjalistów pracujących w naszym hotelu w legnicy zadba o każdy szczegół ślubu czyli najważniejszego dnia w twoim życiu! Zapraszamy do współpracy!