Majówka w Legnicy – propozycja od Hotelu Nowodworskiego!

Majówka w Legnicy – propozycja od Hotelu Nowodworskiego!

Majówka w Legnicy

Majówka w tym roku wprawdzie bardzo krótka, ale my zachęcamy Was do spędzenia tego weekendu w sposób aktywny! Już dzisiaj, mimo, że zostało jeszcze trochę czasu do maja zachęcamy Was do spędzenia tego czasu w Legnicy. Tych z Was, którzy tutaj mieszkają, pewnie nie musimy namawiać, my jednak zapraszamy również przyjezdnych gości! Podczas tych 3 dni będziecie mogli zatrzymać się w pięknym hotelu Nowodworskim, z którego jest świetna baza wypadowa na majówkowe atrakcje i nie tylko.

Dokładny plan Legnickiej majówki nie jest jeszcze znany! Na pewno jednak możecie spodziewać się podobnie świetnych atrakcji co w zeszłym roku. W zeszłym roku na pewno zachwycił koncert Moniuszko na salonach, który odbył się 5 maja. W tym roku atrakcje miejskie zapewne będą skondensowane od 1 maja do 3 maja. Ne pewno nie zabraknie występów w centrum miasta oraz atrakcji w parku miejskim. Jak co roku swoim talentem uraczy nas zapewne zespół pieśni i tańca Legnica. Licznych niespodzianek na pewno będzie można spodziewać się również w akademii rycerskiej. Najmłodsi adepci będą mogli poczuć się jak prawdziwi rycerze a młode księżniczki zachwycą liczne i odnowione sale, w których można poczuć się jak królowa. W parku oraz na rynku jak co roku będziemy mogli pewnie usłyszeć koncert młodych talentów z młodzieżowego centrum kultury. 2 maja natomiast czcić będziemy dzień flagi! Zapewne nie zabraknie biało-czerwonych akcentów oraz nauki i atrakcji związanymi z naszymi barwami narodowymi.

Majówka w Legnicy 1 i 3 maja

Majówka w Legnicy to nie tylko atrakcje przygotowane w tych właśnie dniach. Legnica to piękne miasto z ciekawą historia, infrastrukturą i licznymi zabytkami. Nie sposób pominąć tutaj kościołów oraz katedry św. Piotra i Pawła. nasze oko cieszyć będą również zabytkowe kamienice zlokalizowane wokół rynku. Najmłodszych zainteresuje na pewno muzeum miedzi, park rozrywki, park trampolin czy piękne i zielone parki. Jeśli wciąż szukacie miejsca na idealną majówkę zapraszamy do Legnicy.

No Comments

Post A Comment